Tukšumus pildot, un dvēseles paēdinot

Zoom tikšanās ceturtdien 21. oktobrī, vai nu 10:00 no rīta vai 6:30 vakarā pēc Čikāgas laika.

Vakar vadīju dievkalpojumu Milvokos. Uzrunājot bērnus un jauniešus, prasīju, vai viņi kādreiz sevī izjutuši tukšumu, angliski “emptiness”. Lai palīdzētu mazākajiem labāk izprast jautājumu, prasīju, kas viņos notiek, kad vēders ir tukšs. Uz to jautājumu uzreiz varēja atbildēt: viņi kļūst nemierīgi, meklē kā paēst. Minēju, ka angļu valodā ir vārds, kas raksturo to, kā kādreiz ilgas piepildīt tukšo vēderu pārvērš mūs pašus. Kad prasīju, vai viņi kādreiz jūtās hangry, viņi uzreiz saprata. Vārdus, hungry un angry saliekot kopā, iznāk hangry.

Hangry ļaudis ir tie, kas izsalkumu piedzīvojot mana, ka kaut kas viņos pārvēršas un viņi pat piedzīvo dusmas. Turpināju uzrunu, norādot uz to, kā Jēzus bija gatavs visdažādākos veidos sevi raksturot, lai tik katrs mēs varētu atrast Viņā to, kas piepilda mazliet citādāku dvēseles tukšumu. Šis pandēmijas laiks bērniem, jauniešiem, viņu vecākiem un draudzēm bijis tāds, ka daži patiešām nonākuši ne tikai garīgā izsalkumā pēc miera un labām ziņām, bet arī dusmās.
Jo nezināmais un tas, ko nespējām kontrolēt bieži noved izmisumā un pat dusmās. Tālāk pārdomājām Jēzus septiņus “ES ESMU” pantus Jāņa evaņģēlijā. Bija absolūti brīnišķīgs pārdzīvojums! Bērni un jaunieši saprot tik daudz vairāk, kā pat spējam iedomāties

Vai izjūtat sevī tukšumu, nemieru, izsalkumu? Kristus spēj piepildīt dvēseles tukšās vietas ar visu, kas arī apmierina izsalkumu. Lūdzu, nāciet kopā ar mums garīgās pārrunās. Kristus spēj apmierināt. Tās atkal notiks ceturtdien 21. oktobrī, vai nu 10:00 no rīta vai 6:30 vakarā pēc Čikāgas laika. Tajās pārrunāsim Bībeles tekstus 286. – 300. Tie atrodas pievienotā sarakstā. Pievienoju arī Zoom saikni. Uz tikšanos!

Bibeles lasijumi no 286 lidz 300

Topic: Lauma Zusevics’ Zoom Meeting
Time: Oct 21, 2021 10:00 Central Time (US and Canada)

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/7509960644

Topic: Lauma Zusevics’ Zoom Meeting
Time: Oct 21, 2021 18:00 Central Time (US and Canada)

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/7509960644

Dievs lai svētī!

+Lauma

Citi Raksti